Naše značky

Naši produktovou nabídku tvoříme tak, abychom dokázali pokrýt většinu aplikací čerpací techniky ve všech relevantních odvětvích (blíže přehled produktů a aplikací). Záměrně do produktového portfolia zařazujeme konkurenční a substituční značky a to proto, aby zákazník měl možnost porovnat alternativní produkty různých výrobců a mohl si vybrat optimální produkt z hlediska technického řešení, kvality nebo ceny. Vzhledem k tomu, že známe sortiment námi nabízených značek a máme zkušenosti s jejich praktickým provozem, dokážeme zákazníkovi vždy doporučit vhodné nebo alternativní řešení, což je také naše hlavní přidaná hodnota pro zákazníka.

V naší produktové nabídce jsou jak nejvýznamnější světové značky s kompletním sortimentem čerpací techniky (Wilo, Grundfos, Lowara, KSB), tak také menší specializovaní výrobci se specifickými a zpravidla cenově dostupnějšími produkty (Werter, Dreno, HCP, Lidering). To nám umožňuje nalézt optimální řešení pro každého zákazníka. Kromě níže uvedených hlavních značek dodáváme rovněž produkty dalších výrobců působících na českém trhu (Sigma, SAER, Flygt, Gardena, AL-KO aj.). V případě vašeho zájmu o naše produkty a služby nás neváhejte kontaktovat.

wilo

Wilo

Wilo je předním světovým výrobcem čerpadel pro topení, chlazení a klimatizace, zásobování vodou, odvodňování, čerpání odpadní vody a kalů a pro průmyslové a speciální aplikace. Německá společnost patří mezi lídry v inovacích. Celosvětově sdružuje více jak 70 dceřinných společností a dosahuje ročního obratu přes 30 mld. Kč.

Zobrazit produkty Wilo

 lowara

Lowara

Italský výrobce Lowara se zaměřuje především na jednostupňová a vícestupňová odstředivá čerpadla, čerpadla do vrtů, kalová čerpadla a cirkulační čerpadla. Značka je součástí nadnárodního koncernu Xylem Inc. Lowara patří mezi přední evropské výrobce a mezi odborníky je oblíbena především pro svou spolehlivost, kvalitu zpracování a neustálé inovace produktů.

Zobrazit produkty Lowara

Werter

Značka Werter nabízí spolehlivá a cenově dostupná čerpadla pro dům a zahradu. Prověřené konstrukce čerpadel, kvalitní materiály a profesionální výrobní postupy umožňují vyrábět čerpadla s nejlepším poměrem cena/výkon. Produktová nabídka čerpadel Werter zahrnuje základní modely povrchových a ponorných čerpadel pro použití v domácnosti, na zahradě, na chatě či chalupě nebo v menších průmyslových instalacích. Kromě čerpadel na čistou vodu jsou v nabídce Werter také čerpadla na odpadní vodu a kaly.

Aquafam a.s. je oficiálním distributorem produktů Werter pro Českou republiku.

Zobrazit produkty Werter

dreno

Dreno

Společnost Dreno je špičkovým výrobcem profesionálních ponorných kalových čerpadel pro použití ve vodohospodářství, průmyslu, zemědělství, v komerčních a obytných budovách a v rodinných domech. Dreno vyrábí širokou škálu čerpadel až do velikosti 45 kW.

Aquafam a.s. je oficiálním distributorem produktů Dreno pro Českou republiku.

Zobrazit produkty Dreno

hcp

HCP

Tchaj-wanská společnost HCP Pump je jedním z nejúspěšnějších výrobců ponorných čerpadel v regionu. Zaměřuje se zejména na výrobu kvalitní čerpací techniky pro odpadní vody, kaly a abrazivní média. Za více jak 30 let své existence si vydobyla silnou pozici a patří mezi nejúspěšnější a nejrychleji rostoucí asijské výrobce.

 grundfos

Grundfos

Grundfos patří mezi největší světové výrobce čerpadel, který nabízí kompletní portfolio čerpací techniky a je lídrem ve výrobě oběhových čerpadel. Dánská společnost Grundfos dnes působí ve více než 55 zemích, zaměstnává přes 18 tis. zaměstnanců a dosahuje ročního obratu přes 80 mld. Kč. Společnost pokrývá přibližně 50% celosvětového trhu oběhových čerpadel.

 ksb

KSB

Německá společnost KSB patří mezi celosvětově největší výrobce čerpadel, armatur a čerpacích systémů pro technická zabezpečení budov, průmysl, energetiku a těžební průmysl. Společnost zaměstnává přes 16 tis. zaměstnanců a celkový roční obrat skupiny přesahu 60 mld. Kč. KSB je expertem v oboru čerpadel, armatur a systémů pro TZB.

Zobrazit aplikace našich produktů