Lowara

Italský výrobce Lowara je součástí nadnárodního koncernu Xylem Inc., který celosvětově zastřešuje více než 30 značek čerpací techniky a souvisejících produktů. Lowara patří mezi přední společnosti dodávající spolehlivá a ekonomická řešení pro čerpání kapalin. Mezi odborníky je oblíbena především pro svou kvalitu, dlouhou životnost a inovativní technická řešení.

Produktové portfolio zahrnuje kompletní sortiment čerpadel pro čistou nebo znečištěnou vodu, kaly a jiná média. Čerpadla značky Lowara se používají ve vodohospodářství, průmyslu, zemědělství nebo v obytných a komerčních budovách, a to pro zásobování vodou, odčerpávání a odvodňování, zavlažování, čerpání splašků nebo kalů a další aplikace.

Čerpadla Lowara jsou vyráběna v několika výrobních závodech Xylem, což umožňuje efektivně využívat know-how, zkušené zaměstnance a nejmodernější technologie v rámci celého koncernu. Hlavní výrobní závod se nachází v severní Itálii ve městě Montecchio Maggiore, kde společnost Lowara původně vznikla. Další výrobní kapacity jsou v Rakousku, Polsku a Maďarsku.

Mezi nejúspěšnější produkty značky Lowara patří především monobloková nerezová a litinová horizontální odstředivá čerpadla řady e-NSC a e-SH (dle EN 733), vícestupňová vertikální čerpadla řady e-SV a vícestupňová horizontální čerpadla řady e-HM, in-line čerpadla řady e-LINE, oběhová mokroběžná čerpadla Ecocirc nebo malá odvodňovací a kalová čerpadla DOC, DIWA, DOMO a DL. Velmi oblíbená jsou také malá samonasávací čerpadla řady BG.

V případě zájmu o produkty Lowara nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné čerpadlo a zpracujeme pro vás individuální cenovou nabídku.

⇒ Zobrazit čerpadla Lowara v eshopu

 

Horizontální čerpadla

Vícestupňová čerpadla

In-Line čerpadla

Ponorná kalová čerpadla

Samonasávací čerpadla

Periferální čerpadla

Ponorná čerpadla

Odvodňovací čerpadla

Mokroběžná oběhová čerpadla

Čerpací systémy

Řídicí jednotky

Odčerpávání kondenzátu

 

Užitečné odkazy

xylect2 cad2 replace2

 

Výrobní závod Lowara – Montecchio Maggiore, Itálie

 

Odeslat poptávku